Sprawdź numer telefonu: 504 860 260

Ocena: Niebezpieczny
Stopień niebezpieczeństwa:
60%
Sieć/Numer kierunkowy: Orange
Liczba wyszukań: 473
Ostatnio wyszukiwany: Wczoraj, 13:54
Liczba opinii: 6 (Dodaj opinię)
Uważaj, ten numer jest niebezpieczny odebranie tego numeru, może się skończyć dla Ciebie bardzo źle, możesz stracić pieniądze z konta lub zostać w inny sposób oszukany. Pod żadnym pozorem nie odbieraj niebiezpiecznego numeru.

Opinie na temat numeru

2017-01-18, 23:42
oszust mieszka w Koszalinie...w okolicach ul.Staffa
0
2017-01-18, 23:40
uwaga na oszusta który sprzedaje na różnych serwisach ogłoszeniowych i podaje nr 504860260
-3
2017-01-17, 00:05
Pan posługjący się nr 504860260 zamieścił ogłoszenie na "sprzedajemy pl".Poddał imie Darek w danych do wysyłki...Osoba ta zamieściła ogłoszenie sprzedaży skoczka fisher price...ale w zamian za lalke...Polegać to miało na tym,że ja kupuje i opłacam na innym serwisie wskazaną przez niego lalkę i wskazuję jego osobe jako odbiorcę...Problem pojawił się kiedy kurier nie doręczył przesyłki bo błędny adres...Nie wiem czy nazwisko poddał prawdziwe...miejsce zamieszkania podał Koszalin.Faktem jest że paczki nie dostał i tutaj nic nie zyskal...ale za to ja mam lalke za ponad 100zł...zamiast skoczka.Pan oszust pisal dużo sms.Pomysłowość tego Pana oszusta nie zna granic.Jeśli ktoś ma do mnie pytania to proszę pisać na adres: mariusz209@interia.pl
0
2017-01-13, 03:28
Dałem się również oszukać ! na OLX
-2
2017-01-06, 21:09
oszukuje na olx i lento niby sprzedaje wózki dla dzieci oszust jakiś młody
0
2017-01-06, 20:34
oszust uwaga Nie sprzedaję nic. Założyłem to ogloszenie żeby przestrzec przed oszustem ktory poniżej ma identyczne ogloszenie z takim zdjeciem. Przeważnie ma niby dwa takie zestawy, albo z Anglii albo z Usa,albo leżał gdzieś na strychu i nie miała okazji go nikomu dać a czasem opis wyglada zwyczajnie i nie budzi podejrzeń. Podejrzanie niską cenę często tłumaczy zagiętym pudełkiem albo tym że kartonik był otwarty ale klocki niby nowe. Naciąga też na figurki Littlest Pet Shop, zabawki Fisher Price, markowe wózki dla dzieci, skoczki, bujaki, akcesoria dla dzieci ale tez kurtki itd .Na ogół ma jedno ogłoszenie, a konto nowo założone. Codziennie inne imię i miasto ale ten sam oszust. Mnóstwo ludzi potwierdziło mi że również dało się nabrać wpłacając pieniądze na konto. Paczki nie wysyła, pieniędzy nie chce oddać. Przez jakiś czas udaje jeszcze że odesłał pieniądze ale po kilku dniach przestaje odpisywać. Sprawę zgłosiłem na policję i do banku. Proszę uważać. Założyłem takie ogłoszenie bo olx blokowało moje ostrzeżenie jako treść niezgodna. Mnie naciagnal na 250zl na Lego sokół millenium. To oszust. Uważaj na ogloszenia bez telefonu, świeże konto założone w bieżącym miesiącu, kilka razy tańsze niż normalnie . Nie chce dać telefonu pod który możesz zadzwonić? To nie kupuj nic bo na olx nie chcą pisać nr konta. Co jakiś czas zmienia nr konta i telefonu którego nie odbiera a tylko czasem odpisuje na smsy. To nie jest kobieta tylko jakiś młody gnojek, wiem bo raz wygadał się w smsie i napisał że się nie boi bo nie był karany. Może się bardzo zdziwić. Jeśli zauważysz ogłoszenie tego oszusta daj znać nareevo1@poczta.onet.pl > > > Jeśli już zostałeś oszukany zrób foto ogłoszenia z widocznym nr ID ogłoszenia widocznego na czacie z oszustwem , wydrukuj korespondencję z oszustem i idź z tym na policję, a w banku zgłoś reklamację przelewu. Jeśli widzisz dopisek "strażnik reevo" znaczy że gdzieś niżej na liście znajdziesz ogłoszenie oszusta z takim samym foto jak u mnie.
0


Dodaj opinię